Oferta

Wybierz

Zespół

20 lat doświadczenia

Terminy

Sprawdź kiedy

Dojazd

Sprawdź adres

Kontakt

Zadzwoń lub napisz

Renata Foch-Ruszkowska

Renata Foch - Ruszkowska

Staż & Doświadczenie

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe pracując dla światowych ekskluzywnych firm kosmetycznych takich jak: Chanel, Clinique, Estee Lauder oraz L’Occitane. Szkoleniowiec – Kosmetyka Profesjonalna & Makeup. Absolwentka Centrum Kreowania Liderów.

Praktyka zawodowa

Jest plastykiem, charakteryzatorką filmową, teatralną, trenerem wizażu, szkoleniowcem kosmetycznym oraz instruktorem kreowania wizerunku. Zajmuje się wyjątkowo skuteczną pielęgnacją twarzy, wykonując zabiegi kosmetyki profesjonalnej, które pokochały setki kobiet.

Zamiłowanie

Jest miłośniczką kosmetyki holistycznej, przywiązując przy tym wielką wagę do zaawansowanej i przede wszystkim profilaktycznej domowej pielęgnacji cery oraz zdrowego trybu życia.

Hobby & Fascynacje

Jest zwolenniczką zdrowej i pięknej skóry. Bierze czynny udział w szkoleniach z nowości kosmetycznych wciąż pojawiających się na tym rynku. Zawsze stara się być na bieżąco. Swoje umiejętności makijażowe nabywała również przy pokazach mody, sesjach zdjęciowych jak i na kampaniach promocyjnych w.w marek kosmetycznych. Dodatkowo wykonywała stylizacje i makijaże na koncertach, występach tanecznych, teatrze, reklamach filmowych jak również przy sesjach zdjęciowych między innymi dla Akpa Studio.

Odpowiedzialność

Jako Regional Operations Manager L’Occitane en Provence odpowiedzialna była za realizację planów sprzedaży, koordynowanie pracy managerów salonów, konsultantek oraz kosmetyczek. Monitorowała rynek i pozycje konkurencji. Planowała i przygotowywała akcje promocyjne, eventy w Centrach Handlowych oraz pokazy makijażu. Prowadziła szkolenia z zakresu technik sprzedaży, wiedzy o produktach kosmetycznych, pielęgnacji twarzy oraz z makijażu. Wdrożyła system obsługi klienta tzw. „12 Kroków Profesjonalnej Sprzedaży”. Nadzorowała otwarcia nowych salonów firmowych oraz SPA. Kontrolowała jakość obsługi klienta według standardów firmy.

Historia & Dzisiaj

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie makijażu oraz charakteryzacji, stworzyła autorski program szkoleń i kursów makijażu, który pomaga słuchaczom szybko i skutecznie nabywać umiejętności. Szkolenia kosmetyczne prowadzi zawsze z wysokim współczynnikiem efektywności. Jest cierpliwa, serdeczna i otwarta na ludzi. Postanowiła realizować swoje pasje pozostając w świecie makijażu łącząc je równocześnie z kosmetyką. To właśnie dlatego jest dzisiaj z nami i dzielnie wspiera Aura Make Up – Studio Pielęgnacji Twarzy i Kreowania Wizerunku. Kosmetyka w jej rękach to nasz nr 1. Wiemy, że każda klientka już po pierwszej wizycie, zostaje nam wierna na zawsze a kursantki z satysfakcją realizują nabyte umiejętności. To właśnie dlatego nasz salon jest dumnie reprezentowany przez Aura Make Up | Renata Foch | Autorskie Kursy Wizażu i Kosmetyki | Kosmetyka Profesjonalna.

Anna Kral

Staż & Doświadczenie

Wizażystka z wieloletnim doświadczeniem w pracy przy pokazach mody, planach zdjęciowych i eventach oraz pracy z klientami indywidualnymi. Profesjonalnie zajmuje się kreacją wizerunku i stylizacją, w tym także fryzur. Została przeszkolona przez Renatę Foch – Ruszkowską z zakresu prowadzenia autorskich kursów wizażu, stylizacji i kosmetyki.

Praktyka zawodowa

Jest trenerem wizażu oraz instruktorem kreowania wizerunku. Zajmuje się makijażem a ten jest jej pasją. Piękno zaś – misją. Wykonuje zabiegi kosmetyczne z niezwykłą starannością i indywidualnym podejściem do każdej klientki. Bierze czynny udział w szkoleniach z nowości kosmetycznych aby wdrażać je w życie naszej Instytucji Szkoleniowej.

Zamiłowanie

Od zawsze perfekcyjna. Nigdy nie hołdująca przesadzie. Wierna swojemu wyobrażeniu o tym, że makijaż ma wydobywać urodę, nie zaś ukrywać naturalny wdzięk. Sama o swojej pracy mówi, że najlepszą jej częścią jest możliwość udowadniania kobietom, jakie są piękne! Przeszłe doświadczenia z modelingiem uzupełniają jej warsztat o wiedzę jak wygląda praca z kamerą i przed obiektywem, dlatego wie, co w makijażu wymaga absolutnej doskonałości. Przekłada się to również na branżę kosmetyczną, która jest jej pasją.

Hobby & Fascynacje

Bardzo lubi pracę z Pannami Młodymi. Tworzy wyjątkowe makijaże ślubne oraz okolicznościowe. Harmider towarzyszący przy przygotowaniach weselnych potrafi uspokoić jednym uśmiechem. Umie rozbawić i pomóc ubrać najbardziej niesforną suknię ślubną. Pracuje na sprawdzonych, wypróbowanych kosmetykach topowych marek m.in. Too Faced, Chanel, M.A.C, Laura Mercier itp. Fascynuje ją zdrowa i zadbana skóra. Pasjonatka nowych rozwiązań kosmetycznych aby pielęgnacja twarzy i makeup tworzyły idealny duet. 

Jakość

Klientki zawsze do niej wracają. Gwarantuje to perfekcyjne wykonanie makijażu oraz jego trwałość. Ania tworzy miłą i bezstresową atmosferę w czasie jego wykonywania. Swoją wiedzą i doświadczeniami chętnie dzieli się zarówno z kursantami na szkoleniach jak i z indywidualnymi klientkami. Udziela fachowych porad z zakresu makijażu i pielęgnacji skóry. Jej wizytówką są: uśmiech i perfekcjonizm. Jak sama mawia: „gdy robi się to, co się kocha, wszystko inne przestaje się w danej chwili liczyć!”